1. Kto może uczestniczyć w szkoleniu?

W szkoleniu może uczestniczyć każdy, kto jest zainteresowany prawidłową pielęgnacją i opieką nad niemowlakiem. Zaproszeni są przede wszystkim rodzice, dziadkowie, opiekunki oraz osoby przebywające i zajmujące się na co dzień z maluszkiem.

  1. Czy przy zapisie wymagana jest wpłata zaliczki, jeżeli tak to do kiedy należy uregulować całość kosztów?

Tak. W odpowiedzi na przesłany formularz zgłoszeniowy uczestnik powinien wpłacić zaliczkę, która wynosi 150zł za pomocą systemu płatniczego PayU, bądź przelewem tradycyjnym po otrzymaniu danych do płatności. Płatność zaliczki powinna być uregulowana w terminie 3 dni od dnia: zapisów/ poinformowania przez Firmę o sposobie płatności. Po wpłaceniu zaliczki uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w szkoleniu. Brak wpłaty zaliczki w terminie spowoduje automatycznie usunięcie zgłoszenia.

  1. Czy są wolne miejsca na szkolenie/warsztaty?

Informacja ta znajduje się przy opisie szkolenia, jeżeli na wybrane szkolenie/warsztaty można się zapisać, to znaczy, że są wolne miejsca. Pamiętaj o wpłaceniu zaliczki 150zł w ciągu 3 dni, w przeciwnym razie Twoje zgłoszenie zostanie anulowane.

  1. Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.med-school.pl . W formularzu zgłoszeniowym będzie należało podać swoje dane, i przesłać go do organizatora, następnie wpłacić zaliczkę, która wynosi 150zł za pomocą systemu płatniczego PayU, bądź przelewem tradycyjnym po otrzymaniu danych do płatności. Płatność zaliczki powinna być uregulowana w terminie 3 dni od dnia: zapisów/ poinformowania przez Firmę o sposobie płatności.

  1. Jaka ilość osób uczestniczy w szkoleniu?

W szkoleniu uczestniczyć może maksymalnie 20 par rodziców.

  1. Czy za szkolenie wystawiane są faktury?

Tak, jeżeli chcesz otrzymać fakturę na firmę podaj potrzebne dane w formularzu zgłoszeniowym, jeżeli nie podasz potrzebnych danych otrzymasz fakturę imienną.

Wszystkie faktury wysyłane są drogą mailową po zaksięgowaniu wpłaty.

7. Czy można zrezygnować ze szkolenia bez ponoszenia kosztów?

Tak. Rezygnacja ze szkolenia powinna być przesłana adresem mailowym kontakt@med-school.pl maksymalnie 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia, wtedy wpłacona zaliczka lub pełna suma będą podlegać zwrotowi. Niedokonanie wpłaty w terminie (pozostałej sumy pieniędzy) jest jednoznaczne z rezygnacją ze szkolenia, w takiej sytuacji Firma MedSchool uprawniona będzie do zatrzymania zaliczki.

Istnieje możliwość wskazania innego uczestnika, który zajmie Twoje miejsce na szkoleniu.

  1. Jak wygląda harmonogram płatności za szkolenie?

Jeżeli do szkolenia zostało więcej niż 10 dni:

– po zapisaniu się wpłacasz zaliczkę w wysokości 150 zł. Pozostałą kwotę dopłacasz na 10 dni przed szkoleniem.

Jeżeli do szkolenia zostało mniej niż 10 dni:

-po zapisaniu się prosimy o wpłatę pełnej kwoty.